Bannery i logotypy
O WydawnictwieHistoriaZakres działalnościNagrodyKontaktPiszą o nasREGULAMIN ZAMAWIANIABannery i logotypy
WytwórniaWytwórcyKsiążkiBlogDystrybucja
Wytwórnik górą - góra we mgle, czyli tajemniczo...


Wytwórnik górą - jeszcze jeden szczyt do zdobycia


Wytwórnik górą - góra geometryczna!
"Wytwórnik górą" Madaleny Matoso to piękny górski łańcuch do artystycznej wspinaczki. Tu jedna z ilustracji do twórczej pracy. Opis na dole podpowie Ci, co zrobić.

Wytwórnik kulinarny - planujemy zakupy!
Kolejna ilustracja z "Wytwórnika kulinarnego" Katarzyny Boguckiej i Szymona Tomiło. Tym razem planujemy zakupy i idziemy do sklepu. Możemy założyć, że macie nieograniczone środki na karcie!

Wytwórnik kulinarny - gotujemy!
A co na obiad? - to pytanie słyszymy codziennie. Spróbujmy zrobić codziennie coś innego! Pomoże w tym ilustracja z "Wytwórnika kulinarnego" Kasi Boguckiej i Szymona Tomiło

Wytwórnik domowy - Twój pokój
A tu kolejna ilustracja z "Wytwórnika domowego" Agaty Królak - pokój do pracy i zabawy. Spędzasz w nim teraz więcej czasu? Ciekawe, co umieścisz na półkach? A może podłoga jest w kwiatki?

Wytwórnik domowy - kuchnia!
To jest rozkładówka z "Wytwórnika domowego" Agaty Królak. Ilustracja z kuchnią. Ważne pomieszczenie w domu, tam gotujemy, tam jesteśmy razem, tam się spotykamy przy stole. Ale dzisiaj to też ważne miejsce na zapasy żywności w czasie kwarantanny. Jakie są Twoje zapasy? Czy to lodówka pełna waniliowych lodów czy szafka pełna ulubionych pyszności?

Dino Bambino!
Dino to bohaterka książki Sylwii Chutnik, Mirelli von Chrupek i Anny Niemierko "Dino Bambino". Dino to postać z gablotki Mirelli von Chrupek. A ten rysunek jest dziełem Maurycego Gomulickiego. Co z nim zrobicie, zależy już od Was!

Edzio w domu!
Edzio z książki Astrid Desbordes i Marca Boutavant "Edzio. Przyjęcie w blasku księżyca"

Edzio gotuje zupę
Edzio z książki Astrid Desbordes i Marca Boutavant "Edzio i tajemnica zupy"

Kuku - piękne ptaszysko!
Ptak Kuku z książki "A Kuku!" Basi Flores

szukaj
Twój koszyk           In English

Wytwórnia KONTAKT

, więcej »